CERTYFIKATY

Certyfikat Rzetelności

CERTYFIKAT RZETELNA FIRMA

Szanowni Państwo, jest nam niezmiernie miło poinformować, że Nasza Firma posiada Certyfikat „Rzetelna Firma” Tym samym dołączyliśmy do grona przedsiębiorstw o zweryfikowanej niepodważalnej rzetelności, solidności i wiarygodności.

Dla nas jako firmy, która swoją działalność opiera na najwyższych standardach jest niezwykle ważne to, że możemy w ten sposób pokazać, że Nasza Firma stosuje uczciwe praktyki zarówno wobec klientów jaki i pracowników.

RZETELNA Firma to program Krajowego Rejestru Długów, którego ideą jest promowanie uczciwości płatniczej, a także kreowanie pozytywnego wizerunku firm, które do niego należą. Podstawowym warunkiem kwalifikującym firmę do udziału w programie jest jej weryfikacja w Krajowym Rejestrze Długów i sprawdzenie, czy nie figuruje w nim jako dłużnik. Dzięki temu wiadomo, że jest ona solidnym płatnikiem i co za tym idzie pewnym partnerem w biznesie.
Certyfikat Firmy Brukarskiej „STYL-BRUK”

Niniejszy dokument potwierdza, że Firma STYL-BRUK USŁUGI BRUKARSKIE Michał Jakonowicz zapewnia najwyższą jakość prac, związanych z montażem kostki brukowej Libet S.A.

Ponadto dokument zaświadcza, że wykonawca został przeszkolony z technologii montażu i układania kostki brukowej oraz na podstawie zweryfikowanych referencji, został wybrany jako Autoryzowany Wykonawca nawierzchni brukowej z produktów Libet S.A.

Serdecznie zapraszam do współpracy
Michał Jakonowicz