Sklep internetowy

Dystrybutor Kostki Brukowej
Renomowanych Producentów

Sprzedaż Kostki Brukowej
Wiodących Producentów
BRUK-BET - LIBET - DREWBET - POLBRUK
KOSTBET - BRUK (LISÓW)
Produkty
Profesjonalne
Usługi Brukarskie
Projektowanie nawierzchni - Podjazdy - Chodniki
Tarasy - Schody - Alejki
516 368 698

polbruk

Jesteśmy największym na polskim rynku producentem materiałów betonowych do aranżacji stylowych nawierzchni i małej architektury. Stanowimy część międzynarodowego koncernu CRH – jednego z kluczowych dystrybutorów materiałów budowlanych na świecie, zatrudniającego łącznie blisko 90 tys. osób w ponad 30 krajach. Nieustannie rozwijamy się i wprowadzamy na rynek designerskie produkty wysokiej jakości, które pozwalają tworzyć bezpieczną, wygodną i komfortową przestrzeń do życia.

Zatrudniamy ponad 700 pracowników w 19 zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w całej Polsce. To właśnie ludzie są największą wartością naszej firmy. Wspólne działanie jest niezwykle ważne, ponieważ to ono uczyniło z naszej spółki najbardziej rozpoznawalną markę na rynku. Ponad połowa naszego zespołu pracuje w firmie ponad 10 lat, co jest dla nas największą satysfakcją, a równocześnie rekomendacją.

Nieprzerwanie doskonalimy procesy produkcyjne, nieustannie rozwijamy ofertę i wprowadzamy na rynek nowe produkty o niebanalnym i wyjątkowym designie. Wszystkie te działania prowadzimy z niezwykłą dbałością o bezpieczeństwo pracy.  To zadanie jest traktowane w Polbruk S.A. priorytetowo.